Teya Salat

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://writeablog.net/godwingustavsen3/kancelaria-upadlosc-konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://uploadb.me/direct/9ymcy0vjkbnd/Kancelaria Upad?o?? Konsumenckapprqn.pdf.html
https://soundcart0.doodlekit.com/blog/entry/18635669/kancelaria-upad322o347263-konsumencka
http://duelundsamuelsen1.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/__xtblog_entry/23803261-kancelaria-upad-o-konsumencka?__xtblog_block_id=1#xt_blog

Kancelaria Upadłość Konsumencka Problem długów Młodych polaków a upadłość konsumenckaPrzeglądając fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz nagminniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym artykule chciałabym rzucić trochę światła na przedmiotowe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w polskim systemie prawnym, lecz do tej pory mogły z niej skorzystać wyłącznie podmioty prowadzące firmę (np. spółki akcyjne). Aktualnie (a dokładniej od końca grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby indywidualne - konsumenci.

Jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi zrealizować szereg przesłanek. W pierwszej kolejności pozostaje wykazać, że jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, iż ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie opłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły pełno zadłużeń i sumy rat przewyższają pozyskiwane zarobki). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie trzeba wskazać, że zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego albo pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to zagadnienie rzeka i przy składaniu właściwego wniosku potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Wobec tego poprawnym rozwiązaniem jest korzystanie z pomocy kompetentnego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE